CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie

O Sklepie

Witamy w sklepie internetowym firmy Art-Equipment!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę artykułów pomocnych w uprawianiu wszelkiego rodzaju działalności plastycznej - zarówno dla profesjonalistów, amatorów jak i hobbystów.

Nasza firma istnieje na rynku już od 1989 roku - od tego czasu daliśmy się poznać naszym klientom jako rzetelny partner w interesach.
Jesteśmy firmą prywatną i w oparciu o wieloletnie doświadczenie sami wybieramy asortyment materiałów plastycznych, a głównymi kryteriami wyboru są: atrakcyjność towaru, jego jakość oraz oferowana cena. Szukamy źródeł zaopatrzenia na całym świecie - dzięki czemu staramy się wypełnić luki asortymentowe istniejące na rynku.

Artykuły przez nas sprzedawane importujemy głównie z Chin, jednakże w naszej ofercie znajdą Państwo również produkty pochodzące z Polski oraz krajów UE. Zdecydowaną większość asortymentu posiadamy stale w naszym magazynie skąd realizowane są Państwa zamówienia. Jesteśmy w stanie realizować zamówienia w dniu, w którym Państwo zamawiają towar, bez oczekiwania na dostawy od producentów.


Wyświetl większą mapę

Mamy nadzieje, że nasze artykuły oraz profesjonalizm sprawią, że będą Państwo naszymi Stałymi Zadowolonymi Klientami. Ponieważ Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową będziemy wdzięczni, za wszelkie sugestie dotyczące oferowanych przez nas artykułów a także naszej pracy.


ZAPRASZAMY