Cena
-

MANEKINY

W dziale MANEKINY do dyspozycji mają Państwo modele postaci, dłoni, zwierząt, które są niezwykle przydatne w nauce rysunku i malarstwa.

Manekiny, postać ludzka, model człowieka, model konia
Drewniany model konia mały Drewniany model konia mały
220,00 zł z VAT 178,86 zł netto
Drewniany model konia średni Drewniany model konia średni
265,00 zł z VAT 215,45 zł netto
Model dłoni dziecka Model dłoni dziecka
85,00 zł z VAT 69,11 zł netto
Model dłoni kobiecej Model dłoni kobiecej
85,00 zł z VAT 69,11 zł netto
Model dłoni męskiej Model dłoni męskiej
85,00 zł z VAT 69,11 zł netto
Postać ludzka 20cm KOBIETA Postać ludzka 20cm KOBIETA
27,00 zł z VAT 21,95 zł netto
Postać ludzka 20cm MĘŻCZYZNA Postać ludzka 20cm MĘŻCZYZNA
26,00 zł z VAT 21,14 zł netto
Postać ludzka 40cm KOBIETA Postać ludzka 40cm KOBIETA
56,00 zł z VAT 45,53 zł netto
Postać ludzka 40cm MĘŻCZYZNA Postać ludzka 40cm MĘŻCZYZNA
56,00 zł z VAT 45,53 zł netto
1

MANEKINY

Tworząc często przydatne są punkty odniesienie – jednak modele, którzy mogliby spędzać długie godziny pozując do rzeźby, obrazu lub rysunku są rzadkością, a jeśli już uda się jakiegoś znaleźć okazuje się, że to niezwykle kosztowna usługa. Dużo prostszym, szybszym i tańszym rozwiązaniem jest posiadanie takiego modela na własność – i tutaj pomocną rękę artystom podaje nasz sklep plastyczny, oferując różnego rodzaju manekiny. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór manekinów przedstawiających ludzi, dłonie lub konie, które niestrudzenie będą służyły Wam pomocą jako modele. Oferowane przez nas manekiny są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, w tym z bardzo dobrego drewna, które sprawia, że cechują się one długą żywotnością, dzięki czemu będą Państwo mogli bardzo długo cieszyć się ich pomocą.

Manekiny dostępne w ArtEquipment to najwyższej jakości pomoce artystyczne, które zostały wykonane specjalnie z myślą o potrzebach plastyków. Niezwykle realistyczne, cechują się bardzo dobrą ruchomością, która umożliwia ułożenie ich w niemal dowolnej pozie. Manekiny pozostaną w niej niestrudzenie przez wiele godzin, a nawet dni czy tygodni, czekając na skończenie dzieła. Manekiny dostępne w naszym sklepie plastycznym będą wam służyły przez długie lata, dzięki temu, że zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Manekiny wykonane są ze świetnej klasy drewna, które nawet po latach będzie świetnie wyglądało, a poza tym, co najważniejsze, pozwoli ono manekinom na zachowanie pełni ich fabrycznej funkcjonalności przez długi czas.

Kompletując ofertę naszego sklepu plastycznego ArtEquipment staraliśmy się dobierać nasze akcesoria, mając na uwadze przede wszystkim potrzeby i wymagania nasz klientów – artystów zarówno na początku swojej ścieżki, jak i profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze manekiny doskonale spełnią wymagania obu tych grup. Manekiny dostępne w naszym sklepie plastycznym dostępne są w różnej wielkości i w różnych formach – oferujemy manekiny przedstawiające ludzi, dłonie a nawet konie! Ich szeroki zakres ruchu sprawia, że manekiny są jednymi z najbardziej popularnych akcesoriów dla malarzy i rysowników.
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: