Green Stuff World Aplikator Grass Flock- S

Green Stuff World Aplikator Grass Flock- S
Cena: 44,00 zł z VAT (35,77 zł netto)
szt
Green Stuff World Aplikator Grass Flock- S

Jest to część zamienna do aplikatora Grass Flock firmy Green Stuff World.

To akcesorium pozwoli na wymianę głowicy narzędzia, umożliwiając efektywne stosowanie bardzo małych floków. Został specjalnie zaprojektowany do nakładania włókien flokowanej trawy o grubości 1-3 mm.

Drobna siatka skutecznie i precyzyjnie rozprowadza materiał flokowany na powierzchni, zapewniając równomierne i naturalnie wyglądające pokrycie. Umożliwia hobbystom, modelarzom i rzemieślnikom ulepszanie swoich dzieł poprzez dodawanie realistycznych tekstur trawy do szerokiej gamy obiektów.

Za pomocą tego narzędzia i jego akcesoriów użytkownicy mogą tworzyć realistyczne statyczne kępki trawy i zarośla, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych projektów modelarskich, takich jak figurki do gier wojennych, dioramy i inne miniaturowe krajobrazy.

Aplikator Grass Flock nie ogranicza się do miniaturowych krajobrazów, ale może być również używany do flokowania innych powierzchni, takich jak scrapbooking, deski rozdzielcze samochodów, zabawki i plastikowe drzewa. Jego wszechstronność sprawia, że jest cennym narzędziem do różnych artystycznych i kreatywnych przedsięwzięć, umożliwiając użytkownikom przekształcanie zwykłych przedmiotów w atrakcyjne wizualnie elementy z dodatkiem realistycznej trawy.

Zawiera: Głowica siatkowa 1,5x1,5 mm

* Nie zawiera aplikatora, tylko siatkę.
Komentarze i opinie:
Inni z tym produktem kupili:
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: